UKS Dragon Bielany - strona nieoficjalna

Nasze strony

UKS Dragon Bielany

zapraszamy do oglądania
i komentowania pod adresami:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

UKS Dragon BielanyNOSIR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
UKS Dragon Bielany 6:0 NOSIR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2016-06-19, 14:00:00
    relacja »

e-mail: uksdragon.63@wp.pl

Zarząd Klubu

Marek Czapka - Prezes

Monika Żewłakow- Sekretarz

Rafał Chatoyan

Michał Brenner

Szkoleniowiec:

Koordynator szkolenia sportowego

Trener 2001/02 Krzysztof Koc

Trener 2004 Michał Brenner

Kierownik drużyny Adam Jastrzębski

Adres do korespondencji:

UKS Dragon Bielany
ul. Fontany 3

Zgłoszenia do rocznika 2004
telefonicznie lub na każdych zajęciach -
rozkład zajęć w zakładce TRENINGI

Zapraszamy!

pon.

Ankiety

Czy twoim zdaniem wymiana informacji z rodzicami przypomocy strony to dobre rozwiązanie?

Wielka taktyczna wygrana

• autor: adamus37, 2016-05-19 22:00

15 maja 2016  u siebie  przy ul. Potockiej 1 w Warszawie, na naturalnej,  o godz. 14:00

został rozegrany  mecz  9 kolejki Warszawa: IV Ligi Okręgowej D2 gr 1 (RW).

UKS Dragon Bielany - KS Legionovia II Legionowo -   2:1  (1:1).

Relacja    w rozwinięciu >>>

W meczu uczestniczyli:

1. Bartek Dej
  2. Igor Dąbrowski
  3. Szymon Jastrzębski
  4. Kostek Koroblewski
  5. Jakub Kuśmierczyk
  6. Adam Stawiński
  7. Patryk Wójcik
  8. Jarosław Zakrzewski

I połowa

Jak wydać po składzie wyszli na mecz w bardzo dużym osłabieniu. Jeszcze się tak nie zdarzyło, żeby brakowało nam zawodników na mecz. 1'-4' Obie drużyny walczą o piłkę w środku boiska. 4' Rzut rożny dla Legionovi, na szczęście udaje się nam przejąć piłkę. 5'-10' Gra toczy się w środkowej części boiska dochodząc do naszego pola karnego, nasza głęboko cofnięta atakuje przeciwnika dopiero po przekroczeniu linii środkowej boiska. 11' Adam S. podaje piłkę na skrzydło do Kostka K., który robi jeden zwód, uderza na bramkę w długi róg i mamy (1:0) dla naszej drużyny. 15' Igor D. podaje do Kostka K. na czystą pozycję, który uderzeniem z dystansu trafia prosto w ręce bramkarza gości. 17' Adam S. znowu podaje do Kostka K., który tym razem posyła piłkę obok bramki. 18' Rzut wolny dla Legionovi, zawodnik gości uderza mocno piłkę w stronę naszej bramki, piłka tuż przed Bartkiem D. kozłuje i wpada mu między nogami do bramki i mamy remis (1:1). 19'-30' Walka o piłkę obu drużyn bez wyraźnej przewagi żadnej z drużyn. Pierwsza połowa kończy się remisem (1:1).

II połowa

2' Strzał zawodnika Legionovii tuż nad naszą bramką. 5' Rzut rożny dla Dragona, Kostek K. posyła górną piłkę w pole karne przeciwnika, Szymon J. mija się z piłką głową, dosłownie o włos. 6' Kuba K. po indywidualnej akcji posyła piłkę tuż nad bramką Legionovii. 8' Rzut wolny dla Legionovii, na szczęście przeciwnik posyła piłkę tuż obok słupka naszej bramki. 10' Udana pułapka offside-owa Dragona. 12' Rzut rożny dla przeciwnika, strzał tuż obok naszej bramki. 14' Indywidualna akcja Szymona J., strzał obok bramki przeciwnika. 19' Rzut wolny dla Dragona, Kuba K. posłał piłkę w pole karne prosto w ręce bramkarza Legionovii. 22' Rzut wolny dla Legionovii, przeciwnik trafia prosto w spojenie bramki, mamy ogromne szczęście przy tym strzale. 23' Kostek K. podaje ze skrzydła prosto w pole karne pod nogi przeciwnika, który nieszczęśliwie ją wybija i trafia prosto w okienko swojej bramki i wygrywamy (2:1). 27' Kuba K. po indywidualnej akcji posyła piłkę tuż nad poprzeczką bramki przeciwnika. 29' Szymon J. strzela mocno na bramkę Legionovii, bramkarz odbija piłkę pod nogi Kostka K., który posyła piłkę tuż obok słupka bramki - co za pech. 30' Szymon J. ze skrzydła podaje do Kostka K., który tym razem strzałem trafia prosto w poprzeczkę bramki przeciwnika. Mecz kończy się naszą wygraną (2:1).

Moim zdaniem chyba najlepszy taktyczny mecz naszych Dragonów. Grając cały czas w osłabieniu, w pewnym momencie nawet dwóch zawodników brakowało na boisku, chłopaki dali radę. Oszczędzali siły, atakując przeciwnika na swojej połowie. Trener zamieniał stronami zawodników bardziej zmęczonych zawodników. Świetne kontry, z których zdobyliśmy bramki i mogliśmy zdobyć więcej. Można stwierdzić, że nasza drużyna potrafi rozegrać taktycznie mecz.

Wielkie gratulacje chłopaki !!!

Dodam jeszcze, że z trybun cały czas dopingowała naszym chłopakom Ola C., która w wyniku kontuzji nie mogła zagrać w tym meczu (dziękujemy Olu za doping).

Mile widziane komentarze i uwagi do artykułu.

adamus37

Autor: Treść:pozostało znaków: